Producent opakowań Big Bag – Informacje

EMPAC Polska Sp. z o.o. jest godnym zaufania producentem kontenerów elastycznych typu FIBC (Flexible Intermediate Bulk Container)  potocznie nazywanych BIG BAG, wykonanych z tkaniny polipropylenowej oraz wkładów z folii wielowarstwowych (Liner). Big Bagi są przeznaczone do przechowywania i transportu materiałów sypkich i płynów.

Firma EMPAC Polska została założona w 1996 roku przez jednego z pierwszych producentów pojemników elastycznych FIBC w Europie (od 1980 roku), firmę EMPAC Verpackungs GmbH z siedzibą w Emsdetten / Niemcy.

Spółka matka (EMPAC GmbH) wyposażyła nasze przedsiębiorstwo w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, przeszkoliła pracowników i od pierwszego dnia produkcji do dnia dzisiejszego pomaga w utrzymaniu jakości naszych produktów na najwyższym światowym poziomie.

Wysoką jakość naszych kontenerów elastycznych Big Bag zawdzięczamy wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, którzy nieustannie pracują nad optymalizacją procesów produkcyjnych i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań.

Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, tak aby nasze opakowania BIG-BAG w pełni spełniały wymagania odbiorców i były idealnie dopasowane do przechowywanych i transportowanych materiałów.

Dzięki profesjonalnej obsłudze klientów oraz wysokiej jakości naszych produktów, od wielu lat cieszymy się zaufaniem i wiarygodnością największych firm przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.

Ponad 90% naszej produkcji trafia na rynek Europy Zachodniej.